10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized 36 vjeçari në ‘pikë të hallit’, shikoni çfarë i ka bërë gruaja...

36 vjeçari në ‘pikë të hallit’, shikoni çfarë i ka bërë gruaja kur ishte në emigracion

Histori të tilla shtohen dita-ditës ?

Një 36-vjeçar ka telefonuar sot në emisionin “Aldo Morning Show”, nga ku rrëfeu historinë e tij dhe kërkoi njohje me një grua tjetër.

Luani nga Rrogozhina tha se punon si emigrant në Greqi dhe ka dy fëmijë.

“Pata një grua, ajo iku kur unë isha në emigracion, kalamajt i kam unë, kam 2 fëmijë një 6 vjeç dhe një 8 vjeç”, tha Luani.

36-vjeçari tha se është martuar me mblesëri dhe pasi takoi ish-bashkëshorten bënë mardhënien serioze.

“Jam Luani nga Rrogozhina, kam mbaruar 8-vjeçaren.

Familja më ka lënë.

Pata një grua, ajo iku kur unë isha në emigracion, kalamajt i kam unë, kam 2 fëmijë një 6 vjeç dhe një 8 vjeç.

U martova me të njohur, e pashë më pëlqeu si femër, pim kafe dhe u martova.

Tani kam vënë pak pasuri dhe kërkoj njeri tjetër”, tha 36-vjeçari.

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics