Web Analytics
BallinaUncategorized64 vjeçarja e Perputhen, ndryshon pajme dhe na habiti të gjithve

64 vjeçarja e Perputhen, ndryshon pajme dhe na habiti të gjithve

Luljeta e Perputhen +40 mori vemendjen me pjesemarrjen ne emision.

Por nuk mjaftoi vetem kaq pasi ajo publikoi kengen S’ta jap ne bashkepunim me konkurrentet e tjere.

Se fundmi Luljeta ka publikuar ne Instagram nje foto me floket si ylber duke treguar keshtu pamjen e re.

Pavaresisht moshes ajo nuk e ka problem te tregoje veten e saj sic eshte.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit