Bebe Rexha interpretuesja e hitit “I got you”  është një nga këngëtaret më të komentuara  për trupin e saj të tonifikuar.

Bebe madje jo rrallë herë poston foto dhe video ku të pasmët e saj duken thjeshtë të jashtëzakonshme.

Për më shumë detaje shikojeni këto foto seksi të vajzës shqiptare./InfoKosova/

Shiko Fotot: