Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaA besoni në botën tjetër? Ja si përgjigjet Xhuli

A besoni në botën tjetër? Ja si përgjigjet Xhuli

Big Brother Vip Kosova eshte drejt fundit, dhe finaliste jane zgjedhur Artani, Vedati, Stresi, Mbresa dhe Xhuli ku kane javen e fundit te lojes brenda kesaj shtepie dhe javen tjeter do shptallet fituesi.

Xhuli eshte nje nga favoritet kryesore per te fituar cmimin e madh, ndersa te gjithe finalistet do te fitojne nga 10 mije euro dhe personi i cmimit te madh do te fitoj 160 mije eurot tjera te mbetura.

Mbresa sot i ka bërë një pyetje Julianës më ndryshe se herave tjera. Ajo i ka thënë asaj: “A beson në botën tjetër?”. Në ato momente Juliana tha se beson dhe nuk beson duke treguar edhe arsyet.

Ndryshe, Juliana ka qene shume e perfolur gjate gjithe spektaklit te Big Brother per zenkat e saj me te gjithe banoret qe shumica prej tyre kishin zenka per gjerat rreth shtepise pasi sipas tyre Xhuli sillej si te ishte zonja e shtepise.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit