Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“A do ndaheshe nga Kiara për një milion euro”, kështu përgjigjet Luizi

“A do ndaheshe nga Kiara për një milion euro”, kështu përgjigjet Luizi

Luiz Ejlli është ndër personazhet më të komentuar të momentit në mbarë trojet shqiptare, ai poashtu ka thyer cdo rekord shikueshmërie në historinë e Big Brother në Shqipëri.

I njejti po shihet e cilësohet si fitues i këtij edicioni pasi i njejti po gëzon mbështetjen e të gjithë shqiptarvë gjithandej, i dal shumë herë në nominim ai ka dal më i votuari për të qëndruar në shtëpi.

Kiara Tito dhe Luizi Ejlli janë kthyer në një çift mjaft të dashur për publikun. Dashurinë që ka për Kiarën, Luizi po vazhdon ta thotë zëshëm. Edhe në lojë që banorët kanë zhvilluar mbrëmë, Luizi bëri një deklaratë për Kiarën.

“A do të ndaheshe për një milion euro, përgjigju ose shko propozoj një nga vajzave të shtëpisë për martesë?”, ishte pyetja që iu bë banorëve meshkuj. “Një milion euro, Kiara kushton më shumë se kaq”, ishte përgjigja e Luizit. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit