A do të bëhet edhe Ana e dytë këngëtare? Kjo është përgjigjia e saj

E ftuar në Prive, ishte Ana Kauri ku theu heshtjen për shumë të pathëna që nga dalja e saj nga “Për’puthen”.

Ajo foli për Rinianin, për thumbat me Andi Artani dhe më tej konfirmoi se është në një lidhje.

Por nga ana profesionale, përderisa shumë nga ish-konkurrentët iu rrekën muzikës, ku do ta shohim Anën në të ardhmen?

Zbulojeni në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive