Web Analytics
BallinaSHOWBIZA do të futej sërish në 'Big Brother'? Neda Balluku jep përgjigjen...

A do të futej sërish në ‘Big Brother’? Neda Balluku jep përgjigjen epike

Opinionistja Neda Balluku ka bërë një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka pyetur:

Nëse do të ftonin a do futeshe në Big Brother VIP ta përjetoje dhe njëherë atë eksperiencë?

Neda i ka kthyer një përgjigje epike. “Jo mi zemër, një herë martohet robi në kishë”, ka replikuar ajo.

Kujtojmë se Neda ka qenë në Big Brother Albania 2010-2011, ku gjeti dhe dashurinë e saj të jetës, Ogrenin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit