A do të kthehen të jetojnë në Kosovë? Përgjigjet futbollisti Florent Hadërgjonaj

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadergjonaj ishte në qendër të mediave rozë gjatë këtyre ditëve.

E kjo për shkak të dasmës që ai e organizoi këtë jave.

Florenti për emisionin “Mirage” foli rreth dasmës dhe planeve për të ardhmen.

Ndër tjerash ai tregoi se a do kthehet që të jetojë në Kosovë./Lajmi/

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin: