Web Analytics

A do vazhdojë lidhjen me Sarën? Bardhi reagon për herë të parë pas daljes, habit me përgjigjen!

Botuar nga: InfoKosova

Pas daljes nga shtëpia e ‘BBV3’, ku mësoi për gjendjen shëndetësore jo shumë të mirë të nënës së tij, Bardhi ka dhënë një instervistë.

Ai është përballur me disa pyetje rreth familjes së tij dhe Sarës, ku ndaj kësaj të fundit ka pasur një përgjigje paksa dyshuese.

I pyetur se a do ta vazhdojë lidhjen me të, Bardhi është shprehur se “shpreson dhe beson se po”.

Intervista e plotë:

Bardhi: Po do më vinte keq natyrisht që po, por do të takoj me familjen pikë së pari s’mund të them asgjë sepse s’di asgjë ku janë dhe çfarë po bëjnë, si është nëna, ajo është primare për momentin!

-Ju patët dhe një takim me Sarën pasi dole, a mund të dimë shkurtimisht çfarë të tha Sara?

Bardhi: Më tha duhet të jesh këtu, takoje mamin dhe shihemi prap.

-Sara edhe ti do jeni bashkë?

Bardhi: Shpresoj dhe besoj që po!

Të FUNDIT