Web Analytics
BallinaSHOWBIZA e dini kush është bashkëshorti i Merita Sekiraqes së “RTV 21”?

A e dini kush është bashkëshorti i Merita Sekiraqes së “RTV 21”?

Merita Sekiraqa – Malushi prej shumë vitesh është pjesë e botës së medias, ajo, që nga fillimi është e angazhuar në “RTV 21”, ku ka bërë disa emisione, që janë konsideruar të sukseshme.

Merita, për një kohë ka realizuar edhe edicionet e “Edhe unë jam Kosovë”, këtij cikli emisionesh me karakter humanitar, me ç’rast janë ndihmuar shumë familje në nevojë.

Ndqërkohë, e kemi parë edhe në emisionet e mëngjesit dhe atë të pasdites “Bon-Bon”.

Merita është e martuar me regjisorin Blerdi Malushi, cifti kanë një vajzë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit