Web Analytics
BallinaUncategorizedA e dini se çfarë janë mes veti Faton Bislimi i LDK’së...

A e dini se çfarë janë mes veti Faton Bislimi i LDK’së e Besnik Bislimi i VV’së

Janë kundërshtarë në politikë por Faton Bislimi i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) dhe Besnik Bislimi i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV) janë familjarë mes veti.

Ata dy janë kushërinj të parë dhe baballarët e tyre janë vëllezër.

Faton Bislimi i LDK’së në një intervistë në emisionin “Frontal”, në T7 ka thënë se me Besnik Bislimin kanë komunikim të vazhdueshëm.

“Besnikun nuk e kam pa.

Më shumë flasim në telefon.

Të them të drejtën nuk flasim për politikë”, ka thënë ai.

Një përgjigje interesante ai pati edhe kur u pyet nga gazetari Arsim Lani se a po fle tani Besnik Bislimi pas fitores në zgjedhje.

“Po besoj që fatkeqësisht për neve dhe fatmirësisht për LVV’në rezultatet e anketave dhe sondazheve që ne nuk mund ti besonim si duket u kthyen në votë për VV’në”, ka thënë ai. /Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit