Web Analytics

A e dini se kush e shoqëron Leonorën më së shumti në veturë?

Këngëtarja e njohur Loenora Jakupi është mjaftë aktive në mediat sociale.

Përmes një postimi Leonora ka treguar se nuk është vetëm në veturë.

Shumicën e kohës e shoqëron macja e saj.

Mesa duket këngëtarja ka një lidhje të ngushtë me kafshët shtëpiake ku nuk mungon as dashuria dhe kujdesi për ta./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika