Web Analytics
BallinaSHOWBIZA e dinit se çfarë janë mes vete binjakët Veshaj dhe Alban...

A e dinit se çfarë janë mes vete binjakët Veshaj dhe Alban Skenderaj?

Donaldi dhe Romeo janë shndërruar në dy personazhet më të preferuara të publikut.

Të premten që lamë pas ata kanë filluar transmetimin e emisionit “Më lër të flasë”.

E tashmë ata kanë krijuar raporte tejet të mira me shumicën e estradës shqiptare.

Por në mesin e shumë fytyrave publike ata kanë raporte të mira edhe me Alban Skenderaj, madje ata mes vete janë bashkëfshatar.

Kjo u kuptua në saje të mbishkrimit sipër fotos që postoi Romeo: Kush e njeh fshatin Vërmik?

“U bëmë kaq vjeç dhe është i pari bashkëfshatar që takojmë”, shkroi ai./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit