Web Analytics

A e dinit se vëllai i cili rrahu Teuta Selimin dikur ishte i martuar me këtë këngëtare të famshme shqiptare?

Botuar nga: InfoKosova

Ka bërë buj lajmi në media për një ngjarje të ndodhur javën e kaluar.

Ishte Teuta Selimi ajo e cila kishte paditur fillimisht bashkëshortin e saj për dhunë, dhe më pas edhe vëllain.

Pas kishte bërë padinë ndaj bashkëshortit duket se kjo gjë e ka acaruar vëllain e saj i cili edhe ai ushtroj dhunë ndaj këngëtares.

Agron Selimi është mjaftë i njohur në vendin tonë, jo vetëm si vëllai i Teuta Selimit.

Ai vite më parë ishte i martuar më këngëtaren Jehona Sopi./InfoKosova/

Të FUNDIT