Web Analytics

A e ka zvogëluar lukthin Bufi? Aktori humbë peshë

Botuar nga: InfoKosova

Ai, prej vitesh lufton me mbipeshën, për çka edhe ka ndërmarr shpesh iniciativa të ndryshme dobësimi, por pa sukses.

E, megjithatë, aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, së fundi po shfaqet në formë më të mirë fizike.

Po flitet se Spahiu e ka operuar lukthin, një procedurë kirurgjikale kjo për rënie nga pesha, që po aplikohet mjaftë vitet e fundit.

Me apo pa operacion, Bufi po duket shumë më mirë tani sesa dikur, megjithate ai mbetet si njeri nder aktoret me te pelqyer te skenes artistike ne Kosove.

Kujtojme Fatmir Saphiun, mund ta ndjekni per fundvite bashk me treshen e pelqyret, Donat Qosaj dhe Fatos Kryeziu.

Të FUNDIT