A e keni dëgjuar Fifin duke kënduar ilahi?

Është ndër zërat më të bukur të muzikës shqiptare të viteve të fundit, ka shumë këngë, videoklipe dhe famë.

Por, Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi nuk mjaftohej me aq.

Këngëtarja është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe kjo eksperiencë në këtë shou është gjjthë turbulenca.

Se specialiteti i Fifit është muzika, kjo dihet. Mësohet se asaj i pëlqejnë edhe këngët fetare, që i dëgjon e këndon në veturë.

Shiko videon: