Web Analytics

A e keni ditur sa shumë vite diferencë kanë Meritoni dhe Ilnisa?

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa dhe Meritoni janë dy banorët më të komentuar këtë vit në “BBVA”.

Ata mbrëmë shkëmbyen edhe puthjen e parë së bashku.

Siç duket dyshes diferenca në moshë nuk po i pengon për të ndërtuar një romancë dashurie në publik.

Ilnisa ka 36 vite kurse meritoni 28, pra diferenca mes dyshes është 8 vite./Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT