Web Analytics
BallinaSHOWBIZA e keni ditur se Yllka Kuqi është gruaja e kësaj fytyre...

A e keni ditur se Yllka Kuqi është gruaja e kësaj fytyre të njohur publike!

Këngëtarja e mirënjohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është tejet e përfolur nga mediat rozë.

Artistja shqiptare për më shumë se njëmbëdhjetë vite është e martuar me muzikantin, kompozitorin dhe profesorin e njonhur nga Gjakova, Astrit Pallaska, shkruan InfoKosova.

Cifti janë prindërt ë një vajze të quajtur Luiza.

Ata janë për më shumë se 20 vite bashkë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit