A e pa Bora ish të dashurin teksa ngacmonte banoren e “Big Brother”?

Bora Zemani dhe Doanld Veshaj janë kthyer në emrat me të komentuar në kohën e fundit.

6 muaj më parë ndarja e tyre beri bujë ne mediat sociale, gjithashtu edhe “ribashkimi” i tyre i cili u bë live në ambientet e shtëpisë me të famshme “Big Brother Albania Vip”, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme ka qarkulluar një video teksa shihet Donaldi duke ngacmuar me sy Sarën.

Kjo e fundit natën që hyri në Big Brother shprehu hapur pëlqimin ndaj Donaldit.

Por fansat janë shumë kurioz të dinë se a e pa Bora këtë moment?, pasi ende nuk ka berë ndonjë reagim dhe gjatë takimit që pat live me Donaldin, Bora i tha se “të shoh 24 orë, çfarë bënë, çfarë hanë, me kënd rrinë”!./InfoKosova/