Web Analytics
BallinaSHOWBIZA është e lumtur Arjola Demiri?!

A është e lumtur Arjola Demiri?!

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri merr vazhdimisht vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.

Ajo vazhdon të jetë një nga personazhet në top të mediave rozë.

Siç dihet ajo është nën e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë.

Aktorja Ariola Demiri, adhurohet për artin që përcjell tek audienca.

Aktorja ka befasuar te gjithe me postimin e fundit.

Arjola, e pyetur nga ndjekësit se a është e lumtur, dha përgjigjjen e shumë pritur.

Ajo shkruan : Jam e plotësuar, kam shpirtin plotë…

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit