Web Analytics
BallinaUncategorizedA është e lumtur Lori? Përgjigja do tiu befasojë

A është e lumtur Lori? Përgjigja do tiu befasojë

Lori shkëlqen në çdo kohë, stin e muaj të vitit.

3 pyetje dhe 3 përgjigje në “Kosovare”.

1.Sipas teje si ishte tregu yn muzikor këtë vit?

1.Tregu muzikor shqiptar është jo edhe aq i definuar, ndërkohë që njerëzit mbështeten fortë tek shprehja se “shijet janë relative”.

Diçka qe dikush e konsideron vlerë, dikush tjetër…

2.A ka një formulë suksesi për të qenë si ti?

2.Ka shume faktor dhe nuk ekziston vetëm një “formulë suksesi”.

Duhet shumë punë, investim, informim.

Gjërat nuk ndodhin rastësisht dhe brenda natës.

3.Sa e lumtur ndihesh?

3.Lumturia asnjëherë nuk është absolute.

Nëse do të thoja qe ndihem shumë e lumtur, e di qe do të tingëllojë klishe dhe fallc, andaj nuk më pëlqen kjo gjë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit