A është kjo binjakja e ish të dashurës së Majkit

Dje vëllau i ish të dashurës së reperit Majk, Majlindës është fejuar.

Ajo ka postuar pamje nga ahengu familjar që kanë organizuar për fejesë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo përpos kësaj vëmendje ka marrë edhe dukja e Majlindës dhe fotoja që postoi me një vajzë e që kanë ngjashmëri të madhe.

Po duken si të ishin binjake apo jo?/InfoKosova/