Web Analytics
BallinaSHOWBIZA është kjo bukuroshe nusja më e bukur e Vushtrrisë?

A është kjo bukuroshe nusja më e bukur e Vushtrrisë?

Kaltrina Mikushnica po tregohet e zonja në shumë aspekte.

Përveç që ka një stil unik në përditshmëri, ajo kohëve të fundit shfaq interesim edhe për veshje tradicionale, shkruan “Kosovarja”.

Në disa imazhe që po qarkullojnë në rrjete sociale, ajo shkëlqen me kombinim që ka bërë dhe bën dritë si nuse.

Theksojmë, Kaltrina vazhdon me suksese të shumta në profesionin e saj.

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit