Web Analytics
BallinaSHOWBIZA është kjo Gili apo Engjellusha Salihu?

A është kjo Gili apo Engjellusha Salihu?

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe ndanë imazhe të ndryshme me publikun.

Gili ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Që një kohë të gjatë, ajo nuk ka punuar te ndonjë projekt të ri, pasi më shumë i është përkushtuar djalit të saj, Redonit që i ka hyrë botës së muzikës.

Gili, përveç profesioni të saj, ajo gjithmonë është komentuar edhe për dukjen dhe pamjen e saj.

Këngëtarja e mirënjohur shumë shpejt do ta marrë epitetin e gjyshes për herë të parë.

Por, ajo në pamje ende duket si vajzë e re.

Gili ka shpërndarë sot një foto nga salloni ondolim, ky duket të ketë bërë transformimim e madh.

Por në sy bie ngjashmëria e madhe me këngëtarën e njohur Engjellusha Salihu./ora

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit