A është kjo motra binjake e Lules

Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Meda.

Ajo ka marrë çdo herë vëmendje me postimet në rrjetin e saj Instagram, qoftë kur është shfaqur vetëm ose me bashkëshortin.

Lulja pëlqehet e komentohet shumë për shkak të bukurisë që posedon dhe elegancës që e paraqet në çdo imazh.

Por, të bukur si vetja Lulja si duket e paska edhe një motër.

Së fundmi ajo ka hedhë një instastory me një vajzë ku po duken identike.

Të bukura e të ëmbla, thjesht të mrekullueshme./Kosovarja/