-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina TECH AUTO A është kjo vetura më e çmendur BMW që keni parë?

A është kjo vetura më e çmendur BMW që keni parë?

BMW Z4 GT Continuum nga një kompani amerikane e veturave e quajtur ‘Bulletproof Automotive’ është një nga kryesoret në SEMA 2015.

Kjo kompani e morri veturën Z4 dhe e ktheu në ‘përbindësh’.

Vetura sportive ka një trup krejtësisht të ri dhe është modifikuar në një kabinë të hapur.

Pjesa e përparme e veturës duket mjaft agresive, përderisa ajo mbrapa është magjike.

Z4 ka anësore të reja, pasqyre të reja dhe marmita të zeza në formë thepash mbrapa.

Modeli Z4 duket i pabesueshëm, të cilin mund ta shihni më poshtë:

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics