Web Analytics
BallinaUncategorizedA është Lutfi Haziri xheloz ndaj gruas?

A është Lutfi Haziri xheloz ndaj gruas?

Kryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri përveç jetës profesionale, ai nuk heziton të flas edhe rreth jetës së tij private.

Në një intervistë të dhënë në ATV, ai foli më shumë rreth familjes së tij, ku nuk i shpëtoi pyetjes se a është xheloz ndaj gruas.

“Jo në atë kuptim, përkundrazi nuk mund të jesh xheloz nëse e shen vetën tane.

Xhelozia nëse merret në kuptim negativ pengon në zhvillimin e jetës.

Xhelozi nëse merret në kuptimin negativ, të pengon, në zhvillimin e familjes dhe të jetës familjare.

Xhelozi ën kuptimin pozitiv natyrisht për me punu ma shumë, me u angazhua ma shumë edhe me ju rujt ma shumë njëri tjetrit.

Kështu që ne e kemi mbështet njëri tjetrin pa atë lloj xhelozie.

Në e kemi lirin e plotë të njëri tjetrit që e kemi ndërtu edhe bashkëjetesën dhe lumturinë” tha ai.

Lutfiu është i martuar me Myrvete Bajramin e njohur si Mikja, e cila është edhe këngëtare./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit