A është patriote Vjosa Osmani? (VIDEO)

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka zbuluar shumë gjëra nga jeta e saj përmes 50 pyetjeve të emisionit Prive

Nga vajzat dhe bashkëshorti, deri tek karriera politike, Osmani i tha të gjitha.

A i ka dhënë direktiva ndërkombëtarët, cila është reforma e parë që do ta bëjë, a i frikësohet intrigrave të politikës së vjetër, a është patriote, a dëshiron më shumë fëmijë dhe çka nuk din publiku për të?

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon më poshtë./klankosova