A fitoi më shumë Fifi nga “Big Brother Vip” apo e kundërta? Olti Curri jep një përgjigje interesante

Olti Curri është njëri nga opinionistët e njohur shqiptar.

Ai me komentet e tij shpesh herë merr vëmendjen e publikut.

Së fundmi Olti ishte pjesë e emisionit “Mirage” ku foli rreth ish-konkurrentëve të “BBV”.

Ai tregoi se cili konkurrent humbi dhe cili fitoi pas daljes nga ky reality-show.

A fitoi Fifi nga ky spektakël apo “BBV” nga Fifi,Olti u shpreh:

Nuk do te thoja humbese por, nuk eshte prap fitimtare.