A i besoni Encës? Thotë se në këtë foto nuk përdori Photoshop

Është e njohur për format sensitive por edhe si një mjeshtre e fotoshopit.

Kjo është Enca Haxhiu e cila ka postuar një foto në Instagram e ku tregon format e saj sensitive.

Këngëtarja shqiptare vazhdimisht është kritikuar se përdorë shumë filtera në fotot e saj që poston në Instagram.

“Pa filtera”, ka shkruar ajo në një foto derisa shfaq linjat e saj tërheqëse duke i fokusuar gjoksat.

Enca ka lansuar këngën e saj më të re “SUAVELE”, një këngë që po pëlqehet nga publiku i saj dhe fansat.