A i ka rënë korona virusi? Flet Luana Vjollca dhe tregon se si të silleni

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është shfaqur në një video ku jep këshilla kundër koronavirusit, shkruan “InfoKosova”.

Në videon e publikuar nga Top Channel, Luana tregon se si duhet të sillemi dhe çfarë duhet të bëjmë në raste se ka koronavirus rreth nesh.

Moderatorja bionde dhe e bukur, këto këshilla i bëri me anë të kësaj videomesazhi që do ta shihni tani./InfoKosova/