Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“A i takon ish-bashkëshorti fëmijët?”, Arjola Demiri publikon bisedat e fundit në...

“A i takon ish-bashkëshorti fëmijët?”, Arjola Demiri publikon bisedat e fundit në WhatsApp

Aktorja e famshme, Arjola Demiri, komentohet pafund për raportin e saj me ish-bashkëshortin Ajax Boshnjakun.

Gjatë kohës që ajo ishte pjesë e “Big Brother VIP”, u tha se dyshja i dhanë fund marrëdhënies së tyre shumë vite më parë, për shkak të tradhëtisë dhe sjelljes se keqe që është trajtuar ndaj Arjolës.

Ndërkohë, aktualisht, ata vazhdojnë të ruajnë raportet me njëri-tjetrin për shkak të fëmijëve.

Së fundmi, aktorja është pyetur në Instagram:

“A i sheh ish burri fëmijët dhe a ke raporte të mira apo nuk flisni bashkë”?

“Sigurisht që takohen!

Fëmijët e mi kanë raporte shumë të mira me prindin bab”, është përgjigjur Arjola dhe ka publikuar bisedën me vajzën në Whatsapp, ku ajo i thotë:

“O ma unë edhe Rubini kemi për të shkuar te babi”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit