A ka nisur Mozzik lidhje të re pas ndarjes nga Loredana?

Mozzik ka folur lidhur me statusin e tij aktual.

Ndarja e Mozzik nga Loredana kishte bërë bujë të madhe në mediet rozë.

Reperi ishte i ftuar sot në një intervistë te Rudina, ku foli rreth planeve për projektet e reja muzikore, po ashtu edhe për jetën private.

I pyetur se cili është statusi i tij aktual, Mozzik tha se është beqar dhe shtoi se është ende i ri, andaj ka kohë për lidhje të re.

Në këtë intervistë, ai tha se nuk ka qenë në studio më prej kur u krijua kjo situatë për shkak të virusit, por së shpejti vjen albumi i ri prej tij.

Nga lidhja me Loredana Zefin, Mozzik ka një vajzë, Hanën, e cila aktualisht po qëndron bashkë me nënën.