Web Analytics

A mund ta besoni sa vite ka mbushur sot Alberie Hadergjonaj?

Botuar nga: InfoKosova

Albëria Hadërgjonaj është një nga këngëtaret me karrierën më të gjatë muzikore.

Ajo nisi të këndonte që në moshën 16-vjeçe, dhe sot feston ditëlindjen e saj.

Hadërgjonaj mbushi plotë 48 vite jetë .

Ajo mori urime të shumta nga ndjekës dhe adhurues të saj në rrjete sociale./Kosovarja

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT