A mund ta besoni se brena këtij barku të “shesht” gjendet një foshnje gjashtë muajshe

Rubin dhe Marigona Krasniqi, para disa dite kurorëzuan dashurinë e tyre me martës.

Çifti shumë i dashur i publikut shumë shpejt do të behën prindër, shkruan InfoKosova.

Marigona dhe Robini së fundi ishin bashkë në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” në Shqipëri.

Nga atu Marigona zbuloj se është gjashtë muajsh edhe pse barku i saj duket mjaftë pak i fryre./InfoKosova/

Shiko foton: