Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveA ndodhi puthja e shumë pritur e Luizit dhe e Kiarës?

A ndodhi puthja e shumë pritur e Luizit dhe e Kiarës?

Luizi dhe Kiara po shkojnë drejt finalizimit për ti dhënë një emër raportit të tyre dyshja që nga ditët e para të Big Brother VIP Albania janë krijuar si çift në syrin e publikut me afrimitetin e tyre, ndonëse, moderatorja tregohet më e stepur.

Së fundi, është këngëtari që po ia kërkon Kiarës një puthje në buzë, por që kjo e fundit ende nuk është liruar nga sikleti i kamerave ashtu sic e ka thene disa here deri me tani Luizit.

Sot, teksa ishin të vetëm në dhomë me kukullën Arbana, dyshja provojnë të japin puthjen e shumë pritur por, që pas gjithë atyre provave dyshja fillonin të qeshnin dhe nuk e bënë dot.

Ndryshe, ata po komentohen shume edhe nga banoret e tjere ku i thone Kiares se eshte fallco dhe nuke  pelqen Luizin por po e ben per loje ndersa Kiara ka zgjedhur te degjoj zemren e saj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit