A po bëhet Shpat Kasapi baba për herë të parë?

Dyshja simpatike Shpat Kasapi dhe Selvija Jao, para pak muajsh kurorzuan dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku është krahë këngetarit.

“Një arratisje e vogël, Shpati energjik si gjithmonë”, ka shkruar bukuroshja duke treguar kështu se çifti simpatik janë drejt pushimeve.

Gjithashtu ata duken mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit.

Disa po thonë se bashkëshortja e Shaptit është shtatzënë.

Cila është e vërteta?/kosovarja