A po e shoqëron Krenari Luanën në pushime?

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, më në fund si duket ka gjetur kohë për të pushuar.

E angazhuar me emisionin e saj dhe duke punuar për projekte të reja muzikore, ajo konsiderohet si një ndër femrat e cila punon shumë.

Mirë tani Luana ka vendosur ti kalojë disa ditë në plazh dhe nuk dihet se nga kush po shoqërohet.

Vetë ajo i ka nd.arë me ndje.kësit disa pos.time në Instagram në të cilat nuk kishte se si të mos dukej provo.kuese.