A po i bënë konkurrencë të dashurës së re të Robertit? Nora Istrefi: Trupi trup, teshat tesha

Nora Istrefi ka marrë gjithë vëmendjen me imazhet e reja në Instagram.

Këngëtarja është shfaqur me një bluzë që i zbulonte barkun e tonifikuar dhe linjat perfektë trupore.

Artistja dukej mjaftë bukur dhe në formë të mirë derisa kishte bërë dhe një mbishkrim.

“Trupi trup, teshat tesha”./Kosovarja/

Shiko fotot: