A po i ndjek hapat e babait dhe gjyshit, vajza e Ermal Fejzullahut?

Vajza e këngëtarit Ermal Fejzullahut, ishte mysafire në një emision vendor së bashku me gjyshin e saj këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Ajo madje e ka interpretuar një këngë mjaft të njohur të Sabriut.

Ajo e interpretoi mjaft bukur këngën e gjyshit.

Si duket Sabriu dhe Ermali po duan ta kyçin në industrinë e muzikës edhe Buna Fejzullahun, pra vajzën e Ermalit./Infokosova