A po i’u pëlqen ky ndryshim i ri i Morenës?

Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj.

Ajo herë pas here ka marrë vendime  për pamjen, duke e ndryshuar atë totalisht.

Këngëtarja nuk e ka pasur aspak problem t’i bëj flokët  e shkurta, si dhe ka luajtur shpesh me modelet e gjatë e ngjyrat.

Por së fundmi, Morena duket se është prekur paksa nga trendi i momentit, baluket, të cilat i ka realizuar menjëherë tek vetja.

Në foton e fundit të publikuar në “Instagram”  vëmendjen na e tërhoqi pamja e saj.

Duhet ta pranojmë se baluket i shkojnë dhe duket tepër e këndshme me këtë pamje të re!/Kosovarja