A po iu pëlqen më shumë Kylie apo Lamborghini

Kylie Jenner u shfaq me një veshje tjetër provokative.

23 vjeçarja, mori sërish vëmendjen me veshjen dhe jetë luksoze.

Kylie me veshjen e ngushtë zbuloi pak nga gjoksi.

Ajo pozoi para pasqyrës por edhe afër makinës me ngjyrë të kuqe ‘Lamborghini‘.

Përveç kësaj makine, ajo ka edhe marka tjera si një Lamborghini Aventador, një Rolls-Royce Wraith, një Ferrari, Bugatti Chiron, Ghost Rolls Royce, Ferraridhe një Rolls-Royce Phantom.

Ndryshe, Kylie së fundi festoi ditëlindjen e 23-të.