A po ju pëlqen fytyra e Arbenitës pa grim?

Modelja është shfaqur më ndryshe me postimin e fundit.

Arbenita Ismajli, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë me fansat një video.

Për dallim nga herët e kaluara siç jemi mësuar ta shohim megrim dhe në sete fotografike modelja me postimin e fundit duket më ndryshe.

Edhe pse pa grim, modelja po duket shumë bukur./Kosovarja