Web Analytics
BallinaUncategorizedA po konfirmohet ribashkimi? Pas qizmeve, Mozzik dhe Loredana vishen me rroba...

A po konfirmohet ribashkimi? Pas qizmeve, Mozzik dhe Loredana vishen me rroba të njëjta

Mozzik dhe Loredana janë dyshja që komentohen jashtëzakonisht shumë në media rreth raportit të tyre.

Vëmendja kthehet drejt tyre, sa herë dyshohet se ata janë ribashkuar, pothuajse secili detaj i tyre ngritë dyshime se dyshja janë krah njëri-tjetrit.

Së fundi sërish janë ngritur dyshime për një ribashkim, të dy janë shfqur të veshur me të njëjtin jelek dhe mbathje.

Nuk dihet si qëndron e vërteta apo mund të jetë një rastësi, kujtojmë se çifti kanë një vajzë së bashku, Hanën, për të cilën kujdesen të dy./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit