Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaA po mundohet Vedat Bajrami në këtë mënyrë ta kaloj Luiz Ejllin?

A po mundohet Vedat Bajrami në këtë mënyrë ta kaloj Luiz Ejllin?

Aktori Vedat Bajrami është njëri ndër banorët e fundit në Big Brother Vip Kosova, Bajrami u konsiderua si një personazh i fortë i cili do ta kthente vëmendjen në Big Brother Vip Kosova.

Kjo pasi ekziston një konkurencë e madhe shikueshmërie nga Big Brother Vip Albania, ku emri më i përfolur në trojet shqiptare në këtë format është ai i Luiz Ejllit. Se Bajrami po mundohet të marrë vëmendje në çdo llojë forme është bërë e ditur edhe sot.

Një video e publikuar tregon se si aktori tallet me “shejtanin”. Për t’i bërë banorët të qeshin ai tregon edhe gjëra banale. Njëra ndër to është edhe momenti kur Vedati leshon gazra në prezencë të Artanit.

Ndryshe, Luiz Ejlli eshte nje nder emrat me te kerkuar ne internet ku ai mori fame pikerisht me batutat dhe ngjarjet qe krijonte brenda me banoret e shtepise duke u zene per gjera te ndryshme.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit