A po shkon nuse me gjithë këtë grim Rozafa e Shkumbinit dhe Mimozes?

Shkumbin dhe Mimoza Mustafa janë dyshja simpatike e shoubizit të cilët njihen tash e sa vite.

Ata jo vetëm që janë burrë e grua, por edhe bashkëpunëtorë në muzikë tash e sa dekada.

Çifti janë edhe prindër të dy fëmijëve Rozafës dhe Bojkenit, ani pse djali është ende më i vogël dhe larg syrit mediatik.

Ndërkohë që motra e tij ka filluar qysh herët të bjerë në sy të mediave rozë, kjo për shkak të bukurisë e li.nj.ave të bollshme tru.pore.

Së fundmi, Rozafa paraqitur e grimosur rëndë aq sa lind pyetja a po shkon nuse me gjithë këtë grim? /Kosovarja/.