“A shkojmë” Ledjana poston foto me Mevlanin, Antonela i reagon

Pavarësisht  debateve  që ndodhin në studion e “Për’puthen”, duket se në prapaskenë gjërat janë më butë dhe qetë.

E këtë e tregojnë vetë konkurrentët me postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Një ditë më parë, Ledjana ka postuar një foto të bukur ku shfaqet me Mevlanin.

Ajo u bën një pyetje percjellesve të saj: “A shkojmë?”.

Shumë fansa i komentojnë se janë “shumë perfekt”.

Por komenti që merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve është ai i Antonelës, e cila ka treguar që në fillim se ka një pëlqim për Mevlanin.

“Jo”, ka shkruar Antonela, ndërkohë që ka patur reagime të shumta menjëherë./Express/