Web Analytics
BallinaSHOWBIZA të ndryshon paraja? Fotot e papublikuara të adoleshencës së Georginës që...

A të ndryshon paraja? Fotot e papublikuara të adoleshencës së Georginës që tregojnë ndryshimin e saj fizik

Georgina Rodriguez vendosi të largohej nga qyteti i saj (Jaca) kur ishte vetëm një vajzë për të provuar fatin më të mirë në Madrid.

Në kryeqytet punoi si shumë të rinj të tjerë për të mbajtur veten.

Edhe pse, padyshim, ajo kishte kohë edhe të argëtohej me miqtë e tij.

Dhe nga ato momente tashmë kanë dalë në dritë disa imazhe.

Ka qenë një llogari në Instagram e ngarkuar për rikuperimin e fotove të këtyre viteve që tregojnë ndryshimin e madh fizik që ka pësuar e dashura e Cristiano Ronaldos.

Në to shihet një Georgina me një fytyrë shumë më fëminore.

Edhe flokët e saj duket se i janë nënshtruar një trajtimi, pasi tani duken shumë më të lëmuar dhe me shkëlqim.

Asgjë e çuditshme duke pasur parasysh se, së bashku me futbollistin e Manchester United, ajo zotëron një klinikë për kujdesin e flokëve. / albeu

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit