Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live”A të q..sha”/ Zihehen keq në studio për Efin, ja çfarë ka...

”A të q..sha”/ Zihehen keq në studio për Efin, ja çfarë ka ndodhur më pas

Efi Dhedhes, ish-banorja e Bib Brother Vip që u bë dhe shumë e dashur për publikun, ka qenë e ftuar në emisionin “Ndryshe”.

Në emisionin që drejtohet nga Salsano Rapi dhe Adi Pojana, Efi ka rënë pre e një kamere të fshehtë. Dy moderatorët kanë nisur përplasjet për pyetjet dhe në në një moment debati ka përfunduar në përplasje fizike.

Në videon më poshtë ish banorja shihet e hutuar nga ngjarja, ndërsa vazhdimisht pyet nëse e kanë seriozisht atë debat. Ndryshe Efi eshte banorja e cila u largua nga Big Brother Vip Albania, pas nje nomnimi te bere nga Dea Mishel.

Efi diteve te fundit ka qene e komentuar ne media, pas nje krisje te miqesis mes saj dhe Kiara Tito, ku ne nje deklarat te bere ne rrjetin social TikTok, ajo fejsoj Kiaren per nje nga ngjerjet e bujshme ne BBVA, ajo te bllokimi ne lavaman nga Luizi. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,341FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit