Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“A t’jep nana n’katun”, Dua Lipa bën reagimin epik pas pyetjes në...

“A t’jep nana n’katun”, Dua Lipa bën reagimin epik pas pyetjes në festivalin “Sunny Hill”

Dua Lipa ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore performoi natën e parë të festivalit, ku dhuroi një performancë të shkëlqyer.

Në natën pasuese, këngëtarja ka qenë duke ndjekur festivalin pranë të tjerëve.

Teksa po ndiqte këngëtarët, Dua është përballur me një situatë të këndshme.

“A të jep nana në katun”, ka qenë pyetja që i ka bërë njëri prej pjesëmarrësve këngëtares shqiptare.

Siç shihet dhe nga videoja që është bërë virale, reagimi i Dua-s është epik.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit